Acun Ilıcalı’dan Flaş Karar: Nihat Doğan Survivor Kadrosundan Çıkarıldı

Mersin’de kaçırılarak katledilen, tüm ülkeyi yasa boğan üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın ölümünden sonra attığı tweetle gündeme gelen Nihat Doğan’a bir tepki de ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’dan geldi.


Acun Ilıcalı, Nihat Doğan’ı Survivor’a götürmüyor. Özgecan Aslan cinayetinden sonra attığı tweetle tepki çeken Nihat Doğan, Survivor kadrosundan çıkarıldı. Acun Ilıcalı, Doğan’ı adaya götürmeyecek. Özgecan Aslan’ın vahşice katledilmesi Türkiye’yi derinden yaraladı. Sosyal medyada konu hakkında milyonlarca paylaşım yapılırken türkücü Nihat Doğan’ın attığı “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” şeklindeki tweeti tepki çekti. Doğan, tepkiler sonrası tweeti sildi. Acun Ilıcalı da gelen tepkiler üzerine Nihat Doğan’ı Survivor kadrosundan çıkardı.

nihat-tweet

Nihat Doğan’ın yaptığı açıklamalardan sonra kendisine sadece sosyal medya üzerinden değil aynı zamanda Change.org üzerinden de Acun Medya’ya Nihat Doğan’ı Survivor kadrosundan çıkarması yönünde bir imza kampanyası başlatılmıştı. Kısa sürede 80 bin kişiyi bulan imzalar Acun Ilıcalı’nın bu kararında etkili olmuş olabileceği düşünülüyor.


Sizin Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir